پرواز به ایروان

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما


چنانچه قصد سفر به تور ایروان را دارید می توانید با پرواز های مستقیم از تهران به شهر ایروان با ایر لاین های ایران آسمان و ایر لاین ماهان به ایروان پایتخت ارمنستان سفر کنید. در ادامه با ساعت رفت و برگشت ، پرواز های هفتگی این ایرلاین ها با مدت زمان پرواز بیشتر آگاه می شوید.
هواپیمایی آسمان : 
پرواز های رفت : قابل توجه گردشگران تور ایروان ، این ایرلاین هفته ای چهار پرواز در روز های شنبه ، دوشنبه ، چهارشنبه و پنج شنبه در ساعت 09:15 از فرودگاه امام خمینی تهران به سمت فرودگاه ایروان ارمنستان پرواز دارد. 
پرواز های برگشت : گردشگران تور ایروان بدانند که هفته ای چهار پرواز از فرودگاه ایروان ارمنستان در روز های شنبه ، دوشنبه ، چهارشنبه و پنج شنبه در ساعت 12:15 به سمت فرودگاه امام خمینی تهران پرواز دارد. 
هواپیمایی ماهان : 
پرواز های رفت : مسافران تور ایروان بدانند که ایر لاین ماهان هفته ای پنج پرواز از فرودگاه امام خمینی تهران در روز های یکشنبه ، سه شنبه ، چهارشنبه و جمعه در ساعت 08:30 به سمت فرودگاه ایروان ارمنستان نیز پرواز دارد. 
پرواز های برگشت : گردشگران تور ایروان مطلع باشند که ایرلاین ماهان هفته ای پنج پرواز از فرودگاه ایروان ارمنستان در روز های یکشنبه ، سه شنبه ، چهارشنبه و جمعه در ساعت 16:10 به سمت فرودگاه امام خمینی تهران پرواز دارد. 
گردشگران تور ایروان اطلاع داشته باشند مدت زمان پرواز تهران به ایروان 1 ساعت و 30 دقیقه می باشد. همچنین به دلیل کم و زیاد شدن تعداد مسافران برنامه هفتگی این ایرلاین ها کمی جا به جا می شود به همین خاطر بهتر است قبل از آن سایت ایرلاین مورد نظر را چک نمایید. 
قیمت بلیط پرواز های ایروان در تاریخ های مختلف متفاوت می باشد به همین دلیل می توانید با ایرلاین های آسمان و ماهان تماس گرفه و یا به صورت اینترنتی قیمت پرواز در روز های مورد نظر را چک کنید.

همچنین برای سفر به این کشور می توانید از تور لحظه آخری استفاده نمائید.


تور های لحظه آخریپ
ãäÈÚ

مشخصات

  • منبع: http://lahzeakhar1.rozblog.com/post/32
  • کلمات کلیدی: ایروان ,فرودگاه ,ساعت ,تهران ,ایرلاین ,ارمنستان ,خمینی تهران ,ایروان ارمنستان ,پرواز دارد ,امام خمینی ,فرودگاه ایروان ,امام خمینی تهران ,فرودگا
  • در صورتی که این صفحه دارای محتوای مجرمانه است یا درخواست حذف آن را دارید لطفا گزارش دهید.

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

عکس آقای خامنه ای

آخرین جستجو ها