کرابی

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما


کرابی شهری زیبا و ساحلی است واقع در جنوب غربی کشور تایلند و در امتداد سواحل دریای آندامان واقع شده است که به دلیل ساحلی بودن این شهر گردشگران زیادی با تور کرابی به آنجا سفر می کنند. منطقه زيباي كرابي در سال هاي اخير به عنوان يكي از زیبا ترين و پر طرفدار ترین سواحل جنوب شرق آسيا به حساب می آید، اين منطقه زيباي گردشگري مساحتی بالغ بر 4700 كيلومتر مربع دارد و دارا بودن 130 جزيره بزرگ و كوچك نيز بر جذابیت های این منطقه افزوده است. شهر کرابی با شهر بانکوک که پایتخت کشور تایلند می باشد، حدود 1 ساعت و نیم فاصله هوایی و حدود 10 ساعت و 20 دقیقه فاصله زمینی دارد.
همچنین این شهر دارای یک رودخانه بوده که از درون شهر عبور کرده و در انتها به قلب دریای آندامان می ریزد علاوه بر آن این منطقه طبیعت نسبتا بکر و دست نخورده‌‌ ای دارد، سواحل سفید شنی ، آب‌های گرم شفاف ، صخره‌ های مرجانی، غار های بیشمار، آبشار های زیبای آن هر ساله گردشگران زیادی را با تور کرابی به این منطقه جذب می کند. اگر قصد سفر با تور کرابی را دارید خوب است بدانید که این شهر زیبا در حدود 800 کیلو متری جنوب غرب شهر بانکوک، 170 کیلومتری شمال شرق پوکت، 910 کیلومتری جنوب غرب پاتایا، 270 کیلومتری جنوب ساموئی قرار گرفته است گردشگران تور کرابی می توانند از شهر های اطراف هم دیدن کنند چرا که فاصله این شهرها تا کرابی چندان نیست و گردشگران تور کرابی نیز می توانند به سایر های این منطقه سفر کنند.این شهر دارای پوشش گیاهی انبوهی بوده که می توان به جنگل کرنا اشاره کرد و همچنین صخره ها و کو های آهکی زیادی را در اطراف خود جای داده است.

همچنین برای سفر به این کشور می توانید از تور لحظه آخری استفاده نمائید.


تور های لحظه آخریپ
ãäÈÚ

مشخصات

  • منبع: http://lahzeakhar1.rozblog.com/post/30
  • کلمات کلیدی: کرابی ,منطقه ,جنوب ,گردشگران ,کیلومتری ,فاصله ,کیلومتری جنوب ,منطقه زيباي ,گردشگران زیادی ,دریای آندامان ,کشور تایلند
  • در صورتی که این صفحه دارای محتوای مجرمانه است یا درخواست حذف آن را دارید لطفا گزارش دهید.

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

عکس آقای خامنه ای

آخرین جستجو ها