کرواسی

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما


کرواسی واقع در قسمت جنوبی غربی اروپا و در منطقه ی بالکان واقع شده است که از قسمت شمال با مجارستان و اسلوونی ، از قسمت شمال شرقی با صربستان ، از قسمت شرق با بوسنی و هرزگووین و از قسمت جنوب با دریای آدیراتیک و با مونته نگرو هم مرز می باشد. برای سفر با تور کرواسی باید بدانید از نظر اقلیمی قسمت شمال این کشور زمین های غیر قابل کشت که دامنه های شرقی آلپ و نواحی کوهستانی را در بر گرفته است ، مناطق مرکزی کرواسی دارای اقلیم تپه ای ، در قسمت مناطق شرقی منطقه دشت پانونیان به دلیل قرار گیری در کنار رود های دراوا ، رود ساوا و د رودانوب حاصل خیز و جلگه ای می باشد و به طور تقریبی یک سوم کرواسی را نواحی جنگلی پوشانده است. 
مسافرین تور کرواسی باید بدانند قسمت شمال کرواسی دارای آب و هوای معتدل و قاره ای ، منطقه مرکزی و مرتفع آن دارای آب و هوای کوهستانی می باشد.همچنین قابل توجه گردشگران تور کرواسی که کل ساحل دریای آدیراتیک هم مرز با ساحل کرواسی دارای آب و هوای دلپذیر و معتدل مدیترانه ای نیز می باشد. فصل بهار و پاییز در این کشور آب و هوای ملایم در امتداد ساحل و در قسمت های شمالی آن زمستان سرد و برفی مسافران را تحت تاثیر زیبایی خود قرار می دهد. برای مسافرین تور کرواسی جالب است بدانید 93 درصد از مردم کرواسی تابع دین مسیحیت می باشند و همچنین 2 درصد از مردم کرواسی مسلمان می باشند که شامل مهاجران آلبانیایی‌ها و بوسنیایی ها می باشند. 
جاذبه های گردشگری محبوب برای گردشگرن تور کرواسی دریاچه های کرواسی هستند که به تعداد 16 عدد می رسند و در پارک ملی کرواسی قرار دارند که سه کوه بلند و عظیم آن را محاصره کرده است که اولین بار این دریاچه ها در قرن 19 به یکی از جاذبه های گردشگری تور کرواسی منطقه تبدیل شد و توجه گردشگران زیادی را به خود جلب کرد. این 16 دریاچه در مرز هرزگووین و بوسنی واقع شده است که شامل 12 تای آن رود بالایی و 4 تای آن رود پایینی به دلیل ریزش از کوه ها شکل گرفته است : قسمت فضا های سبز کشور کرواسی به میزان قابل توجه ای افزایش پیدا کره است که مورد استقبال مردمان تور کرواسی نیز می باشد ، همچنین مناظر طبیعی مانند سواحل مرجانی جلگه های آن از طریق شبکه های تلوزیونی ماهواره ای به جهانیان معرفی می گردد

همچنین برای سفر به این کشور می توانید از تور لحظه آخری استفاده نمائید.


تور های لحظه آخریپ
ãäÈÚ

مشخصات

  • منبع: http://lahzeakhar1.rozblog.com/post/29
  • کلمات کلیدی: کرواسی ,قسمت ,دارای ,هوای ,کشور ,منطقه ,قسمت شمال ,کرواسی دارای ,مردم کرواسی ,توجه گردشگران ,قابل توجه
  • در صورتی که این صفحه دارای محتوای مجرمانه است یا درخواست حذف آن را دارید لطفا گزارش دهید.

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

عکس آقای خامنه ای

آخرین جستجو ها